Ana Sayfa

Firma Profili

Elektrik Motoru

İkinci El Makinalar

E-Posta

İletişim ve Talep

 

.::. Firma Profili .::.

 

SANTES MOTOR; 2000 yılından beri İkinci el motor , ikinci el makina  ve takım tezgahlarının alımı ve satışı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Teknolojik gelişmelere paralel olarak, iş gücünü hafifleten ve mükemmel sonuçlar elde etmemize imkan sağlayan makina, Redüktör, takım tezgahları ve elektrik motorları ihtiyacınıza, anında ekonomik çözümler sunmaktadır. 

Makinalarımızn adeta can damarı olan elektrik motorları ve bu motorların maliyetleri bundan böyle cebinizi yakmayacak. Her tip her çeşit, 1 Hp den 100 Hp'ye kadar elektrik motorlarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ayrıca;

Motorların bakım ve onarımı, Elektrik motorlarının sarımı, bobinaj işeri ve redüktör motorlarının sarımı firmamızda yapılmaktadır.

Ülkemizin dört bir yanına hizmet vermekte ve makina ve motor ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bize; hangi tip ve hangi güçte motor istediğinizi bildirdiğinizde, ihtiyacınız olan motor şehir dışına 3 günde teslim edilmektedir.

Santes Motor Olarak;

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile  faaliyetine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 

Firma Sahibleri

Mürsel TOP  ve Ahmet TOP